צוות המטפלים וברנדון בייס

עינב אופיר

עינב אופיר

רכזת תחום “רפואת הלב הפתוח”

מנחת מדיטציית “רפואת הלב הפתוח”, רפלקסולוגית בכירה ומורה למיינדפולנס לילדים ונוער.

אל “רפואת הלב הפתוח” בהנחיית ד”ר אייזק אליעז הגיעה לאחר 10 שנים של לימוד ותרגול בודהיזם טיבטי. בהם מצאה את הלימוד וההוראה הנכונים והמדויקים בעבורה. הדגש על פתיחת הלב יצר שינוי מהותי בחייה ובחיי הסובבים לה.

עינב מטפלת ברפלקסולוגיה ומשלבת את השיטה בשיעורים ככלי תומך למדיטציה. גשר המסייע לעבור מן הגוף אל הנפש – דרך המגע היא מסייעת לתהליך הפתיחות של המטופל ומשחררת אחיזות הקיימות בו.

מטופלים מספרים על עינב שהיא מקצועית, רגישה ואמפתית ושהיא מעבירה אנרגיה משמעותית של אהבה וריפוי.

אפרת אברהם

אפרת אברהם

אפרת עוסקת מעל 20 שנה בהוראה וטיפול בשיטת פלדנקרייז, היא מתמחה בטיפול ובשיקום רצפת האגן, מדריכת צ’י גונג מוסמכת מטעם הארגון העולמי לצ’יקונג רפואי בשת”פ עם “המרכז לרפואת הרמב”ם”, כמו- גם מנחה למדיטציית מיינדפולנס ול”רפואת הלב הפתוח”.
לאפרת תואר ראשון בפילוסופיה, מטעם אוניברסיטת חיפה.

עם התיישבותה על הכרית בסדנה הראשונה של ד”ר אליעז, בשנת 2014 היא חשה ששבה הביתה. ההבנה כי מדיטציה וריפוי שלובים זה בזה, ההדגשה על פתיחת הלב כבסיס לרפואת הלב הפתוח, העניקו לה את התחושה החזקה שהשיטה נתפרה במיוחד למידותיה.

בדומה לפלדנקרייז, אפרת מצאה במדיטציה מקום המלמד איך ליצור מרחב של קשב, של האטה, של תשומת-לב מירבית ובכך נוצרת הזדמנות עמוקה לתקן תבניות תנועה ומחשבות, שאינן מביאות תועלת, אם כי מזיקות לקיומנו.

מטופלים מספרים על אפרת שהשקט הפנימי שלה, שהרוך והקשב שהיא מפגינה מאפשרים להם מצע להתפתחות ולשינוי מרגש.

גלי רוזנברג

גלי רוזנברג

מתרגלת יוגה ומדיטציה משנת 2010, בוגרת ב Prana Yoga College מלמדת האטה יוגה קלאסית משנת 2017.
גלי לקחה חלק בפרויקטים התנדבותיים כמאמנת נוער בעמותת “נשר” וכמאמנת אישית לנשים אתיופיות שנועדה לשלבם באופן מיטבי וקל יותר בחברה.

היוגה שאותה מעבירה גלי מובנית על תרגול עדין, רך, אינטואיטיבי ומדיטטיבי – עם דגש על נשימות, מודעות בתנוחה, הקשבה לגוף, שהייה בתנוחה, תרגול ללא כאב, מתחשב ביכולות שלנו להיום – בכל יום.

גלי שמה לה למטרה לייצר בשיעוריה מרחב המאפשר להפחית את המתח והסטרס, לייצר מרחב המאפשר הרפיה ומנוחה, לאתחל את המערכות מחדש, להתמלא באנרגיה וכוחות מחודשים. 

בנוסף היא מאמינה שהיוגה מסייעת למתאמן להבין כי אין לרוץ ולמהר, אלא להיות כאן ועכשיו, בגוף, עם היכולות העכשוויות שלו נכון להיום. ללמוד ליהנות מהגוף כבר היום, להרגיש טוב יותר, ונוח בתוכו. להתחיל שינוי פיזי, וגם אנרגטי, להתחבר למקור של הכוח הפנימי והטבע האמיתי שלו – לחיות חיים שלווים, מודעים ושלמים יותר. 

בשנים האחרונות גלי מתרגלת את מדיטציית “רפואת הלב הפתוח”, תורת הלימוד אותה הגה ד”ר אייזיק אליעז – תרגול מיוחד המשלב בחובו הן מדיטציה והן ריפוי, בעבור האדם עצמו ובעבור אחרים. 
מדיטציה זו מעניקה שלווה, רוגע, הפחתת רעשי לחץ והשפעה מבחוץ.

מטופלים מספרים על גלי שהשיעורים שלה משחררים מתוכם הרבה מאוד כאב, פחד וחששות עצורים.
שהיא רכה ומכילה, מאפשרת ובעיקר מאוד נעימה וקשובה.

לאור פז-נוי-רוזן

לאור פז-נוי-רוזן

מטפלת בכירה ורכזת תחום הטיפולים הרגשיים

לאור החלה את מסע החיפוש שלה כבר שהייתה קטנה. היא שאפה להתחבר לשמחה ולאושר גם בתקופות מאתגרות יותר של החיים. למדה עיצוב ואומנות במרכז הטכנולוגי בחולון, עבדה בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה כמעצבת למעלה מעשור, ואז ביום בהיר אחד היא מצאה את ספר “המסע”, או שהוא מצא אותה. מאז חייה לא נותרו כשהיו. היא עברה את סדנאות “המסע” בארץ ובחול, הוכשרה להיות מטפלת בשיטה, המשיכה ללימודים בבית ספר למסתורין בארץ ובלונדון, נסעה להודו ל-3 שבועות למסע משנה חיים עם “ברנדון בייס”, מייסדת שיטת המסע, ומטפלים נוספים מכל העולם – וחזרה לארץ שונה בתכלית.

היא המשיכה ללימודים אצל ד”ר נאדר בוטו, אצלו רכשה כלי נוסף בשם “שטיפה אנרגטית” ומאז היא רוקחת לכל מטופל את ההתייחסות הייחודית והמתאימה לו. בארגז הכלים שלה, תוכלו למצוא מגוון רחב ועשיר של כלים, איתם היא עובדת במקצועיות יתרה ובאהבה אינסופית, הכלי החזק והעצמתי ביותר שלה – זה האהבה הבלתי מתפשרת שהיא רוחשת לאנשים, לאמת ולריפוי.

הקליניקה הפרטית של לאור גדושה ועמוסה במטופלים אשר חוו העצמה אישית, ריפוי פיזי ונפשי ורואים בלאור כמושיעתם.
בשנים האחרונות היא מעבירה סדנאות והרצאות בתחום הריפוי והעצמה האישית והיא מטפלת הבית של מרכז הלב.
במדיקל קר היא מעבירה באופן קבוע טיפולים וסדנאות והיא הרוח הגבית מאחורי השליחות הגדולה והמדהימה הזו.
לאור צועדת קדימה בתשוקה ובחיוניות – מאמנת אנשים להאמין בעצמם, ביכולת שלהם לרפא כל אספקט בחייהם – רגשי או פיזי ולהשיב לעצמם את האהבה, התשוקה, השמחה וההגשמה!

מטפלים מספרים על לאור, שהחיוניות שלה, הטמפרמנט הכובש, המקצועיות נטולת הפשרות והביטחון שהיא מקנה להם בטיפול, מביאים אותם לגלות בעצמם עוצמות – להתפרק ולהיבנות מחדש.

נדב בן יהודה

נדב בן יהודה

בעברו שיחק בתיאטרון, כתב מחזות וביים הצגות. בגיל 45 חלה בצהבת חריפה, שהתוצאה הישירה שלה היתה מחלת פיברומיאלגיה. סימני המחלה היו תשישות, כאבי גוף קשים, דיכאון עמוק וחרדות. תוך כתיבת המחזה האחרון שלו הוא תר אחר דרכים לרפא את עצמו: הוא למד 4 שנים רפואה סינית מסורתית, דיקור, שיאצו ותזונה סינית. התעמק בלימודי זן-בודהיזם ובודהיזם טיבטי. הקפיד על תרגולים יומיומיים של תפילה, צ”י-קונג, מדיטציה, טאי-צ”י ותזונה על- מנת לרפא את עצמו ואלו אכן עבדו.

הוא הצליח לרפא את עצמו לחלוטין – מהפיברומיאלגיה, מהדיכאון, מהחרדות וממכאובי הגוף והנפש. נדב לימד במכללת רידמן במשך 9 שנים ובמכללת “מהות” ובקמפוס “ברושים”. הכלי העיקרי שאיתו הוא עובד נקרא “המסע” של ברנדון בייס. כלי נפלא ומרומם לגילוי, טיפול, טיפוח עצמי וריפוי ברמות העמוקות ביותר. נדב מלמד כיצד לקחת אחריות על הריפוי העצמי ולתעל אותו דרך כלים נפלאים לתוצאות נפלאות, פיסיות, רגשיות, מנטליות ורוחניות. לא מזמן התגלה בגופו סרטן. בעזרת ניסיון רב-השנים והכלים הרבים שרכש הוא צלח לרפא את עצמו. האונקולוג שטיפל בו ובחן את הממצאים הפתולוגיים אמר: “הגידולים האלה נראים, במבחן הפתולוגיה, כְּנְמַקִים… כאילו שעברת טיפול כימותרפי” (נדב לא קיבל שום טיפול כימותרפי). תפיסת העולם של נדב : אם אני ריפאתי את עצמי, כל אחד יכול לרפא את עצמו! במידה ויהיו לו את הכלים הנכונים וההכוונה הנכונה. נדב איגד את כל שיטות הריפוי והצמיחה שפגש בדרך – לדרך אחת שלמה ומלאה.

מטופלים מספרים על נדב, שהידע המעמיק שלו, ניסיונו הרב והאורך רוח שלו מובילים אותם להתהלך שבי אחריו ולהיפתח לעולמות חדשים ומפתיעים.

רוית מרטינז

רוית מרטינז

רוית החלה את דרכה כאשר עסקה במשך רוב חייה הבוגרים בהצלת חיים כפארמדיקית בארץ ובעולם.
מכורח תפקידה הגיעה לאזורים מוכי אסון וסייעה לאנשים רבים להתמודד עם משברים קשים בחיים הן מבחינה רפואית והן מבחינה נפשית.
במהלך השנים חלתה במחלה אוטואימונית שהצריכה טיפולים כימותרפיים לא קלים.
בעקבות התנסותה בעבודתה עם אנשים ברגעי משבר בחייהם היא מצאה את הדרך להבריא את עצמה וכך החל מסעה לגילוי האימון האישי. לימודי ה”מטאיזם” והכשרתה כמטפלת בשיטת “המסע”, סייעו לה רבות להבריא ולחיות חיים מלאים.
מאז רוית משלבת את עולם הרפואה הקונבנציונאלית יחד עם עולם הטיפולים הרגשיים ומסייעת לאנשים להתמודד עם מצבי לחץ וחרדה כתוצאה מאירועים רפואיים שעברו.
במרכז הלב רוית מטפלת בשיטת “המסע” ומעבירה הרצאה על בסיס שבועי.

מטופלים מספרים על רוית, שהאישיות הלבבית שלה, הנעימות שהיא מפגינה, הרוך והרגישות משרים עליהם נינוחות, שלווה ורוגע.

דינה קינן

דינה קינן

רכזת תחום הנטורופתיה

נטורופתית קלאסית, הרבליסטית ומטפלת בשיטת ג’ין שין דו לאיזון רגשי ופיזיולוגי. דינה סיימה 4 שנות לימוד במכללת רידמן לרפואה טבעית, הכוללות רפואה מערבית על כל פניה, ומגוון השתלמויות בטכניקות ריפוי הוליסטיות שונות. ההתמחות העיקרית שלה הינה – בריאות טבעית של מערכת העיכול.  

כיום דינה מטפלת במגוון רחב של מצבי בריאות שונים – היא מגיעה לעולם הרפואה הטבעית ממקום של חולי אישי, שרק בו הרפואה ההוליסטית העניקה לה מזור.
דינה מנהלת קליניקה פרטית מזה 10 שנים, היא מנחת סדנאות לירידה בריאה ובטוחה במשקל, מלווה קבוצות ואינדיבידואלים בתהליכי די-טוקס עמוקים, מרצה ומנחה הרצאות וסדנאות בתחום הרפואה ההוליסטית ובתחום התזונה המבריאה בפרט. 

דינה מאמינה בכל ליבה ומעודה כי לגוף יש את כל שדרוש עלמנת להבריא ולשקם את עצמו וזאת אם רק נאפשר לו. הגישה הטבעית שלה לריפוי מתמקדת בעיקרה בצד התזונתי, אימוץ הרגלים חדשים מותאמים אישית, שינוי אורחות חיים מזיקים להרגלים המעודדים החלמה, הבראה ומניעת מחלות. 
בשנים האחרונות היא חברה לד”ר אליעז אייזק ולגישה הטיפולית שלו לסרטן, בונה ומתכננת מערכי תזונה עבור סדנאות ההבראה שלו. דינה רואה בעבודה שליחות גדולה בעלת ערך מוסף המהדהד אל חיי המבריאים וסביבתם.

המטופלים של דינה מספרים עליה שהיא מקצועית ומרשימה מאוד, שהידע הרב שרכשה ניכרים בהרצאותיה ושהיא מעניקה להם ערך מוסף משמעותי בתהליך החלמתם.

אסנת שר

אסנת שר

מטפלת בכירה ורכזת תחום הרפואה הסינית

אחות מוסמכת, בעלת דיפלומה ברפואה סינית DipI.C.M – מכללת רידמן ואוניברסיטת צ’נגדו בסין. בעלת תואר ראשון בסיעוד – מאוניברסיטת בן גוריון. ותואר שני בתקשורת בין-אישית ניהולית ומשאבי אנוש – אוניברסיטת קלארק.

אסנת הינה אחות מוסמכת ומטפלת ברפואה סינית ובשיטות טיפול משלימות מעל 30 שנה. היעוד שלה הוא ללוות את הבריות במסע האישי והמיוחד שלהם לרפא ולהירפא, ולסייע בתהליך זה. ליבת ההתמחות שלההיא בתחום האונקולוגי, הרגשי ומחלות מורכבות. כמטפלת ברפואה סינית ובשיטות טיפול נוספות הא מסייעת למטופלים להתגבר על הפחד, הייאוש וחוסר התקווה ולמצוא את הכוחות הפנימים שלהם על-מנת לבצע את מלאכת הריפוי בעצמם.

בעזרת הניסיון הרב שצברה והכלים המגוונים שרחשה לאורך השנים, היא עוזרת למטופלייה בחיבור והבנה של גוף, נפש, תודעה ורוח. בטיפולים היא משלבת שיחה, טיפול בדיקור סיני, מגע ושימוש בכלים שונים מעולם הרפואה הסינית, כמו: תזונה, צמחי מרפא, מוקסה, אלקטרודות, מגנטים, כוסות רוח וצ’י קונג רפואי. במקרים בהם נדרש, היא אף נעזרת בשיטת האימון של הטרילותרפיה, ובמקרים אחרים בטיפולים אנרגטיים. המטרה המשותפת לכל הטיפולים והטכניקות השונות הוא יצירת חיבור ואיזון לשם ריפוי.

האני מאמין שלה הוא שאפשר לחולל שינוי ואפשר לשנות מציאות, כל אחד ואחת יכולים לעשות זאת באמצעות רצון והדרכה מתאימים.

מטופלים מספרים על אסנת שהיא אישה חזקה, יודעת, בטוחה המקנה להם הרבה מאוד ביטחון קיומי והבנה שאפשר גם אחרת. שלאחרי כל טיפול הם יוצאים ממנה רעננים עם כוחות מחודשים.

ענת מסקנז

ענת מסקנז

מטפלת בדיקור סיני ויפני. בעלת הכשרה של בית החולים בלינסון לרפואה אינטגרטיבית אונקולוגיה ואמטואונקולוגיה. ענת למדה בחו”ל, הומיאפטיה ורפואה סינית. בבית ספר הירושלמי לרפואה סינית: רפואה יפנית אצת המאסטר, רן קלי בנוסף הוכשרה ברפואה אינטגרטיבית בבית החולים בלינסון. 

למדה אקסס בארס, טיפול באנרגיה בביואורגונומי, צ’י גונק בבית הספר הישראלי לצ’י קונג. 

ענת מתמחה בטיפול לפני, תוך כדי ואחרי כימותרפיה, היא בעלת קליניקה פרטית באזור מודיעין. בנוסף לטיפול באונקולוגיה, היא מטפלת במגוון בעיות כרוניות משלבת בטיפולים כלים רבים אחרים (מוקסה אקסס בארס, ביואורגונומי ועוד). 

ה”אני מאמין” הטיפולי שלה: טיפול באדם ולא במחלה. מאחר ולכל אדם הזכות הבלתי ניתנת לערעור והיכולת הפנימית העמוקה ביותר להיות בריא. 

מטופלים מספרים עליה שהעדינות, הניסיון הרב והחיוך הרחב מקנים להם אפשרות מיוחדת ויוצאת דופן להביע את שעל ליבם ושהיכולות המקצועיות שלה ניכרות עוד מהדקות הראשונות של הטיפול.

מאורין אמיליה ברודי

מאורין אמיליה ברודי

עוד מגיל צעיר חשה מאורין כי ברגע של משבר, אתגר, או כאב של האחר היא רוצה להיות שם – לגעת ולהביא ריפוי.
בשנות העשרה למדה ותרגלה יוגה ובגיל 18 נסעה לאנגליה ללמוד אוריתמיה ותנועה מרפאה. היא עבדה בשיתוף פעולה עם רופא והגיעו אליה ילדים ומבוגרים רבים שהתמודדו עם סרטן. שאלות נוקבות אודות המחלה הובילו אותה לחיפוש וחקירה של כלים נוספים לריפוי. היא למדה להיות מספרת סיפורים מרפאים, ליצנית מרפאה ומטפלת בשיטת “המסע”.

משנת 2000 היא מנהלת קליניקת “מסע” פרטית באנגליה ובישראל, וב-2007 היא צלחה להביא את המסע (ואת ברנדון בייס) לישראל.

כיום מאורין משלבת הדרכת מעגלים של אדוות הלב, הכשרת מנחי מעגלים, הדרכת אניאגרם, “מסע” ועבודה עם יחידים וזוגות בשיטות שונות בקליניקה הפרטית שלה בבית לחם הגלילית.

מטופלים מספרים, שמאורין משלבת רכות עם עצמה. שהיא אינה מהססת לגעת בחושך, בנבכי הכאב, לאתגר את אזורי הנוחות ולקלף קליפות וזהויות כוזבות; וכל זאת בנעימות וברכות, המאפשרות להיפתח לאור ההוויה הפנימית.

“אדוות הלב”

“אדוות הלב” מזמינה ראייה חדשה ומאתגרת של הדרך ממחלת היחיד אל שינוי תודעת האנושות.

מחלה משקפת לגוף, למערכת הכוללת, כי היא יצאה מאיזון. על תאי הגוף להתעורר ולפעול יחדיו ליצירת איזון מחדש, וכך להציל את הגוף. אדם הוא תא בגוף האנושות והחולה משקף לאנושות כולה כי היא יצאה מאיזון וכי עליה להתעורר ולפעול. כשאנו מבינים שכל פעולה של אדם משפיעה על סביבתו, אנו מתחילים להבין שאין גבולות ברורים בין פנים וחוץ, בין בריא לחולה בין אני ואתה.

“אדוות הלב” היא הזמנה להצטרף למעגל של אנשים שאינם מבקשים מהתא היחיד – מהאדם החולה – להשתנות וּלְהֵרָפֵא לבדו, אלא מבינים כי על הריפוי להתרחש גם ברמת הקהילה. היינו: אני ואתה, הקהילה של אותו אדם, התאים האחרים, הבריאים, בגוף.

לרשות המחלים

  • אירוח ל-7 ימים, מיום א’ ועד מוצ”ש
  • פנסיון מלא – 3 ארוחות ביום
  • טיפולי גוף נפש פרטניים
  • תרגול יומי של יוגה מותאמת
  • הרצאות העצמה
  • תרגול מדיטציה יומית
  • הדרכות תזונה
  • דיקור סיני
  • סרטי מודעות
  • מגוון פעילויות נוספות

להתרשמות מהתוכנית הענפה, לחץ כאן

גלילה לראש העמוד
הזמן מקום להחלמה:

X
צרו קשר